Маленький дитячий вклад у ПЕРЕМОГУ! 

Ми живемо у матеріальному світі, в якому ще не скоро буде мир, добробут та справедливість. Але є речі, які не підлягають законам фізики та механіки. Є якась магія, містика, незрозумілі науці явища. І це не тільки віра у Бога та надія на краще. Все це працює та приносить немало користі. Річ йде про амулети, браслети, обереги. І про це добре знають вихователі з дитячого будинку «Перлинка». Вони не тільки забезпечують нормальні побутові умови для хлопчиків та дівчаток, а ще багато сил прикладають справі всебічного розвитку власних підопічних. Це найкраща допомога дитячому будинку та адміністрації. Дуже важливо з маленького віку готувати сиріт до непростого життя та вмінню виживати у всіляких умовах.

Практично кожного тижня у стінах «Перлинки» відбуваються цікаві майстер-класи та практичні корисні уроки. Діти шиють, готують страви, вчаться різноманітним справам. Це не тільки їх розвиває, а реально знадобиться у дорослому житті. В перші дні жовтня для дітей був проведений черговий урок. Його вела наша нова вихователька, молода, талановита та дуже розумна пані Ірина. Її ключова спеціалізація – художня творчість. Ця старанна та добродушна людина знаходиться на своєму місці, бо її покликання – вчити та допомагати діткам, що ростуть без мами й тата. Охочі були залучені до діла плетіння патріотичних браслетів. Ця матеріальна річ має великий духовний та моральний зміст. Яскраві витвори призначалися для наших славних та хоробрих воїнів.

Ірина навчала дітей непростій техніці макраме. Потрібно вміло оперувати двома видами шнурочків двох кольорів. В нашому випадку це звичайно були жовтий та блакитний. Така робота добре тренує посидючість, моторику рук, терпіння, увагу та окомір. Багатьом діточкам це діло давалося легко, дехто попотів, але згодом все вийшло. У навчанні брали участь як маленькі вихованці, так і дорослі. Кінцевий результат всіх вразив – все сподобалось, пані Ірина працювала не дарма.

Але головне було попереду – ці чарівні витвори пакувались у коробочку та пішли на фронт у подарунок нашим славним воїнам. Їх магічна сила неодмінно зробить дива, володаря омине куля, не спрацює міна, на яку наступить солдат. Браслети заряджені позитивною енергією, що пішла від дитячих сердець, які прагнуть миру та свободи. Діти поки не можуть виготовляти снаряди та гранати, але їхні браслети – це теж вклад у Перемогу. Наші мужні захисники не тільки гонять ворога до кордону держави, а ще й діляться з сиротами запасами смаколиків та їжі. Окремі бійці роблять подарунки дітям, шлють грошові перекази та теплі привіти. Дехто з наших вихованців вже став до лав ЗСУ та чесно б’ється за Україну.

Наші вихователі можуть хоч кожного дня проводити корисні майстер-класи, але для цього потрібні матеріали та сировина. Біда у тому, що «Перлинка» не має держфінансування та існує лише коштом спонсорів. Після початку повномасштабної війни їх можливості суттєво обмежилися, з деякими втрачений зв’язок, багато хто збанкрутів. Але в державі є немало звичайних людей, котрі мають можливість виділяти зі свого місячного бюджету 100 або 200 гривень. Саме на таких переказах «Перлинка» не тоне та має шанс закупати їжу та платити комунальні послуги. Справі матеріального виживання допомагають посилки, які присилають нам люди з усіх куточків держави. Вживаний одяг, книжки, ліки, спортивне знаряддя, товари для творчості – все прийме у дар дитячий будинок. Україна завжди славилася добрими людьми, які неодмінно допоможуть сиротам та поділяться передостаннім. Клуб меценатів «Перлинки» чекає саме на Вас! І для цього багато не треба! Сприймайте пожертву як інвестицію у наше спільне майбутнє!