(English) Уроки мужності.

Мужність, хоробрість та спрага до перемоги!

Дитбудинок Перлинка знаходиться на Кіровоградщині та існує вже багато років. Благодійна християнська установа виховує хлопчиків та дівчаток, що не мають батьків. Вчителям, няням та вихователям приходиться приділяти час не тільки урокам та іграм, а й духовному зростанню малих душ. І це не лише перегляд кінострічок та читання книжок: співробітники сиротинця проводять тематичні вечори, показують вистави, возять діточок до цирку та музеїв. Кожного дня проходять індивідуальні бесіди та розбираються сотні ситуацій, які мають місце в повсякденному житті хлопців та дівчаток.

В перші дні лютого 2023 року співробітники та педагоги провели важливий захід, який торкнувся теми мужності. Наші вихователі у цікавій, у дохідливій формі на пізнавальних та літературних прикладах розкривали тему, яка стала дуже актуальною з весни. Вже багато тисячоліть біблейська історія про Давіда та Голіафа вчить мільйони людей, що кремезна сила не є запорукою стовідсоткової перемоги. Юний воїн, молодший син Єссея, невеликим каменем переміг брутального та величезного філістимлянського воїна, який був добре озброєний та мав купу лат. Можна все списати на легенду та вигадки, але історія знає приклади, коли менш слабкі перемагають найсильніших.

Цю біблейську мудрість має носити у своєму серцю кожна українська дитина. Вихователі «Перлинки» вчать своїх підопічних хоробрості та вмінню стійко протистояти злу та грубій силі. А ще наші хлопці та дівчатка добре обізнані у фізиці та знають, що на усіляку силу знайдеться протидія. А якщо Вам допомагає не тільки наука та кмітливість, а ще й Боже слово, то Ви непереможні та неперевершені. У Мужності є подружка – Відвага. Разом вони здатні на великі звершення. Але якщо до них у команду потрапить ще Надія, то цей союз гарантує перемогу над найпідступнішим злом. Без Надії на плече друга та Віру у свою добру справу на подвиги розраховувати не варто. Треба буди на 100 відсотків впевненим в собі, не порушувати закони та біблійні принципи існування. Дуже важливо займатися спортом та фізично себе гартувати. Нічого не буде без спритності та вміння приймати швидкі рішення. Саме тому цей захід складався з багатьох частин. Далі були веселі змагання, діти перетягували канат, доводили – хто сміливий, а хто влучніший. Кожен зміг продемонструвати свої здібності та результати підготовки до дорослого життя.

Нашими вихователями були проведені цікаві естафети, вони збігалися с тематикою заходу та допомогли закріпити отримані знання. Все це дуже сподобалось наший малечі: всі були в захваті, брали активну участь, кожен отримав свій почесний приз або нагороду. Призерами стали не тільки Надія та Хоробрість, а й Дружба, Взаємовиручка, Воля до перемоги. Останнім пунктом заходу був солодкий стіл та багато смакоти. Наші вихованці добре знають, що не можна бути хоробрим воїном та мужньою людиною на порожній шлунок. На Бога надіятися – це правильно, але тричі на день треба їсти та набиратися сил до дорослого життя.

Керівництво хоче подякувати всіх, хто був долучений до цього дійства, допоміг придбати подарунки, брав участь у приготуванні солодкого столу. Хай Бог допомагає всім, хто знаходить можливість або час допомогти дитячому будинку. Україна славиться щедрістю своїх громадян, небайдужістю до малюків, що ростуть без батьків у благодійних установах. Останній рік видався найскладнішим за всю історію існування благодійної християнської установи. Меценати втратили статки, благодійники пішли на фронт, спонсори перемикнулися на військових. Але адміністрація та колектив пам’ятає заповіти Христа та іноді відтворює подвиг Давіда. Вже вдалося частково перемогти енергетичну кризу, зробити запаси харчів та знайти нових меценатів, які спроможні регулярно підтримувати наш дитячий будинок. Україна сильна, велична та мужня, бо на її теренах мешкають найкращі люди. Неодмінно приєднуйтесь до клубу наших спонсорів – нам потрібна усіляка допомога!