Спорт 

Спорт – невід’ємна частина повноцінного, здорового життя в сучасному суспільстві. Звичку регулярно займатися спортом особливо важливо в дитині виховати з дитинства: грамотно донести важливість регулярного фізичного навантаження, прищепити основи фізичного виховання, сформувати здорове відношення до спорту. Дитячий будинок Перлынка – установа, що приділяє питанням фізичного виховання дітей особливе значення в усіх вікових групах.

Зайняття в спортивних секціях дитячого будинку підходить для дітей з будь-яким рівнем фізичної підготовки. У програмі зайняття комплекси вправ по кардио навантаженню, блоки вправ на опрацювання усіх м’язів, орієнтовані на зміцнення організму і підвищення загального тонусу тіла. Програми адаптовані під кожну вікову групу. Зайняття проводиться під контролем досвідченого педагога з урахуванням особливостей здоров’я вихованців. Програми також включають спортивні ігри як елемент фізичне виховання.

Це важливий інструмент для візуалізації корпоративного духу, формування колективної спільності і прийняття себе як елементу соціуму. Ігри спортивного типу в якості заохочення або стимулу особливо актуальні в молодших групах.

Перлынка – дитячий будинок (Україна), в якому спортивне виховання нерозривно пов’язане із загальною системою навчання. Велика увага до фізичного виховання підростаючого покоління покликана сформувати у дітей прагнення удосконалюватися для досягнення поставлених цілей, тренувати волю і витримку. Це якості, які високо цінуються в сучасному суспільстві і дозволяють досягати успіху в житті. Допомогти дітям-сиротам в Україні вирости затребуваними, сильними, упевненими в собі і своїх силах – реально.

І спорт – один з правильних векторів для досягнення цієї мети.