Дитячий будинок – допоможемо разом.

Дитячий будинок “Перлинка” – допомогти дітям-сиротам Україна.

Дитинство – це особлива пора людського життя. Багато в чому наша доля зумовлюється в перші роки, навіть годинник, створюючи образи майбутніх взаємовідносин з собою і довкіллям. Від того, наскільки міцні зв’язки з матір’ю, батьком, іншими членами сім’ї, залежить і благополуччя дитини як окремого потенційного члена дорослого суспільства, і благополуччя цього суспільства в цілому. Ось чому останнім часом питання стосунків дорослих і дітей украй актуалізувалися. Нинішні батьки зайняті усвідомленням завдань, що стоять перед ними, переосмисленням досвіду попередніх поколінь. Сьогодні ми поставлені в украй важкі обставини: світ нестримно змінюється, формуючи абсолютно нові вимоги до людини, а, відповідно, і до майбутніх дорослих, якими є сьогоднішні діти.

У Україні проблема сирітства вирішується створенням дитячих будинків, куди поміщаються діти, що втратили своїх батьків. Метою таких установ є вилучення дітей з відверто небезпечного для них середовища, будь то вулиця з перебування в якій може складати загрозу навіть самого життя дитини, не кажучи вже про відсутність належного виховання і відходу. Так, 17 років тому був організований дитячий будинок ” Перлынка”. Його творцями і співробітниками була виконана велика робота за поданням шансу на майбутнє декільком сотням знедолених малюків.

 

Сьогодні дитячий будинок ” Перлынка” – ця установа для дітей, що залишилися без піклування батьків. Він знаходитися на території України в Александрійським районі Кіровоградської області. Дитячий будинок ” Перлынка” призначений для того, щоб паруб’язі були чужими. Зусиллями персоналу і небайдужих громадян для дітей створені умови, наближені до домашніх. Адже для нормального фізичного і психічного розвитку дитині так важливо рости в затишній довірчій обстановці.

Завдання, що стоїть сьогодні перед дитячим будинком ” Перлынка”, відрізняється особливою складністю. В умовах економічного спаду і жорсткого Тому зараз персонал і мешканці дитячого будинку як ніколи потребують уваги небайдужих людей. Допомогти дітям-сиротам – це борг будь-якої дорослої людини, що піклується про долю майбутнього покоління. Існує державна підтримка, але її не вистачає для забезпечення гідного життя малюків.

Двері дитячого будинку ” Перлынка” завжди відкриті гостям. Діти-сироти не просто раді зустрічам, спілкуванню і новим знайомствам : їм украй необхідно отримувати увагу людей, що представляють усе суспільство в цілому. Вони повинні відчувати, що світ дорослих готовий і хоче розділити з ними їх важку ношу сирітства. Найбільша допомога окремому сироті – ця регулярна участь в його долі дорослого. І це далеко не лише подарунки на свята: незміцнілій маленькій людині так необхідно душевне тепло. Не кожен може дозволити собі таку працю. Тому можна хоч би перерахувати в дитячий будинок гроші. Навіть така допомога дітям-сиротам потрібна. Це дає можливість забезпечувати їм належний не виходячи зі свого дому. Це значно спрощує таку благородну активність, але

ніскільки не зменшує її важливості.

Говорять, що про суспільство можна судити по тому, як його дієздатні дорослі відносяться до дітей і людей похилого віку. Якщо ми хочемо, щоб наша держава Україна було дійсно успішним і процвітаючим, то доля дітей-сиріт зобов’язана займати нас не менше, чим доля наших власних дітей. Люди, що організовують допомогу сиротам, демонструють свідомий погляд на майбутнє. Пожертвувати гроші сиротам може кожен. Ще краще – регулярно дарувати пару годин свого часу дитині з дитячого будинку. Можливо, завдяки цьому у нього з’явиться шанс набути майбутнього.

 

новости

СВЯЖИТЕСЬ С НАМИ