Потрібні баночки, цукор для консервації діткам.

Дитячому будинку «Перлинка» було важко завжди: установа не має державної підтримки та існує за кошти меценатів та спонсорів. Після нападу росії стало ще важче – усе подорожчало, а можливостей у багатьох підприємців стало менше. Але ніхто не збирається підіймати руки догори – у керівництва сиротинця є власний фронт та відчайдушні пошуки нових джерел існування. Літо – це пора збору врожаю, який навіть у війну може бути добрим.

У багатьох мешканців Войнівки та прилеглих сіл є надлишки городини та фруктів. Небайдужі громадяни охоче діляться тим, що можна з’їсти зараз та закатати у банки. Діти одразу вивчають технологію справи, яка десятиліттями рятувала від голоду мільйони українців. Закрутки допоможуть пережити зиму, яка буде дуже складною через війну та світові економічні потрясіння.

Нещодавно бабуся Галина благословила нас яблуками. Білий налив обожнюють усі діточки, бо цей сорт не тільки корисний, а ще й смачний. З давніх-давен були відомі цілющі властивості цієї культури.

Яблуко – це джерело винної, лимонної та інших органічних кислот, воно містить багато натурального цукру, отож важливо організму у будь-якому віці. До хімічного складу входять вітаміни, каротин, пектинові та дубильні речовини. Дуже добре, якщо організм малюка отримає мідь, залізо, калій, кальцій, ефірну олію та ще багато чого. Є така приказка, що з’їдаючи два яблука на день, Ви залишаєте без роботи свого лікаря.

Наші кухарі приготували смачну шарлотку, пиріжки, наварили компоту. А решта пішла на консервацію. Бажаємо пані Галині здоров’я та довголіття. Нехай її сад та город кожного року родять так, щоб не залишалося вільного місця у погребі та підвалі. А усі надлишки заберуть наші діти та ще й допоможуть по господарству.

Долучитися до цієї доброї жінки в змозі кожний громадянин нашої нескореної держави. Якщо немає власного саду, а пересилка дорого коштує, то зробіть невеличкий переказ: все необхідне ми придбаємо у своєму районі. Безумовно, усі зусилля зараз направлені на допомогу армії, але й про сиріт забувати не можна. Співвідношення військових витрат та мінімальної суми, яка потрібна для годування дитини, просто символічне. Один гарматний постріл – це річній вітамінний набір малюка

Адміністрація буде вдячна, якщо Ви підтримаєте дитячий будинок. Україна завжди відрізнялась добрими і співчутливими людьми. Нам буде доречна усіляка допомога, приймемо у дарунок одяг, іграшки, канцелярське приладдя, будівельні матеріали. Ваші добрі справи не залишаться непоміченими – усе повернеться щастям, здоров’ям та жаданим миром. Україна обов’язково переможе!