Портібно харчі – яйця, масло, цукор, молоко..

Діти – головний скарб суспільства. Це наше майбутнє та сенс життя. Заради них ми працюємо на двох роботах, недосипаємо, купляємо їм недешеві іграшки та одяг. Кожна посмішка малюка – найкраща нагорода для дорослих. Але коли настає війна, то саме хлопчики та дівчата страждають найбільше. Одні просто лякаються вибухів, інші втрачають батьків та домівку.

Залишитися сиріткою можна й у мирний час. В стінах дитячого будинку «Перлинка» багато покинутих діточок, вони мешкають у нас роками, тому що не мають рідних та близьких. Державного фінансування заклад не отримує, ми виживаємо виключно завдяки спонсорам. У нас є друзі, які за можливості намагаються допомогти дитбудинку. Україна зараз страждає від лиха, деякі меценати втратили бізнес та опинилися на межі існування. Багато потрібного відправляється на фронт та у лікарні для військових. Але завдяки чисельним друзям та небайдужим громадянам ми продовжуємо годувати та одягати майбутніх українців.

Подивіться на це фото – воно яскраво демонструє красу та віру у світле майбутнє молодшого покоління. З наших вихованців виростуть справжні громадяни величної країни. Багатьох чекає кар’єра вчителя або лікаря, архітектора чи інженера. Деякі вже думають стати військовими або вартовими правопорядку. Вони позитивно мислять та допомагають дорослим не впадати у відчай. Наші хлопчики та дівчатка чесні, порядні, сміливі, працьовиті,  ніколи не заподіють лиха.

Ми звертаємось до всіх небайдужих громадян та підприємців. Нам потрібні їжа, одяг, побутова хімія, канцелярія та гаджети. Також нас задовольнять вживані речі: багатьом вони зайві, а от нам стануть у пригоді; а кожен грошовий переказ документується та проходить через бухгалтерію. Будемо дуже вдячні, якщо ви зможете хоча б трохи допомогти дитбудинку. Україна – це сильна країна. Ми неодмінно здолаємо ворога та відбудуємо зруйноване. А наші вихованці стануть цвітом  нації та ніколи не зрадять рідну землю. Все буде Україна