Потреби «Перлинки» до Дня знань

Що поєднує усіх діточок вільної України? Це прагнення знань та необхідність йти у школу першого вересня. За парти сідають усі – діти робітників, директорів, міністрів та фермерів. Не пасуть задніх і вихованці дитячого будинку «Перлинка». Замість мам, тат і бабусь їх будуть збирати до школи вихователі та адміністрація закладу. В багатьох пересічних родинах кінець літа – це фінансова катастрофа, бо одягнути та забити портфель учня справа не з легких. За голову беруться й ті, хто піклується про діточок «Перлинки». Безумовно, можна отримувати нові знання без модного рюкзака, кладучи зошити й підручники в пакет. Але це не зручно, некрасиво. Саме класний ранець або дипломат сприяє найкращому збереженню гарних відміток. Учень повинен мати сучасний імідж та не виділятися старенькою сумочкою з вицвілим малюнком.

Два десятки маленьких перлинок підуть в навчальний заклад, серед них є ті, кому вже виповнилося 16. Їм потрібні нові сучасні рюкзаки, бо ходити до старших класів зі стареньким ранцем з дитячим малюнком – це жахи. Адміністрація не має достатньо коштів на придбання нових шкільних атрибутів, бо установа не є державною – фінансування з бюджету немає. Християнський благодійний заклад існує лише коштом спонсорів та небайдужих українців. З початку повномасштабної війни надходження дуже скоротилися, а от трати зросли. Стіни «Перлинки» прийняли нових сиріт та переселенців з Донбасу. В останні дні літа гостро стоїть питання придбання канцтоварів, які теж подорожчали.

Нам сильно потрібен шкільний рюкзак для хлопця, якому вже виповнилося 16 років. Йому треба йти в одинадцятий, випускний клас. Ми благаємо на допомогу, бо наша доросла дівчинка п’ятнадцяти років теж потребує нового відповідного рюкзака: ходити з малюнком рожевого поні в такому віці – це жах. Дитина буде виглядати дуже кумедно, багато хто з неї буде сміятися. Якщо молода красива дівчинка отримає психологічну травму, то це вплине на оцінки та рівень отриманих знань. До старого портфеля оцінки 11 та 12 не підуть! А ще нашій установі потрібна велика кількість зошитів, олівців, ручок, альбомів для малювання. Особлива потреба у зошитах на 60 аркушів та обкладинках до них. Ми вже не просимо вкластися у приладдя для кружків та майстер-класів. Хоча всі знають, що без пластиліну, фарб, кольорових олівців важко розвити художні здібності. Без цих речей дитина не буде якісною та всебічно розвитою.

Круто, якщо саме у Вас є можливість допомогти дитячому будинку «Перлинка» та підтримати сиріток. Нам буде в нагоді переказ на любу суму, бо навіть 50 гривень – це вже 12 тонких зошитів. Неодмінно вдома є канцтовари, що залишилися від власних діточок, які вже давно стали дорослими. Якщо Ви торгуєте учнівськими товарами на ринку, то точно є якась некондиція, яку важко продати. Наші діти не пещені, для них головне – це знання та можливість розв’язувати задачі та писати твори. Ми не просимо кошти на іграшки або новорічні прикраси: шкільне навчання – це стратегічне завдання. Без хімії та фізики не можна виробити ліки, зробити зброю для ЗСУ, налагодити кран чи електричну мережу. Якщо Україна отримає неосвічену молодь, то не буде розвиватися виробництво, медицина та наука. Ваша сьогоденна пожертва – це найкраща інвестиція в нашу рідну країну. Якщо у Вас буде можливість підтримати сиріт з дитячого будинку, то з’явиться надія на майбутнє, на мир, на ситу та забезпечену старість.